Се продава стан во Кисела Вода


  • Се продава стан во Кисела Вода
  • Се продава стан во Кисела Вода
  • Се продава стан во Кисела Вода
  • Се продава стан во Кисела Вода
  • Се продава стан во Кисела Вода
  • Се продава стан во Кисела Вода
  • Се продава стан во Кисела Вода
Се продава стан во Кисела Вода Скопје / К.Вода € 1350 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 74 m2 Објавено 27-02-2024 Телефон
4-собен Наместеност Полу-наместен Спрат приземје Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Се продава четворособен стан во К.Вода во близина на чешма и на ОУ Партение Зографски, 74м2 внатрешна површина, на високо приземје со француска тераса. Поседува 3 спални соби, дневен престој со терпезарија и кујна, една бања, гостински тоалет. Станот се продава со вградена кујна, бела техника и вградени плакари. Греењето е на градско парно
IvanВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 95000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 83500

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Бањи Квадратура 104 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 64000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје