СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 1350 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 75 m2 Објавено 13-05-2024 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава нов стан во кисела вода

Станот е 75м2, се наоѓа на 3-ти од вкупно 7 ката во зграда со лифт. Располага со дневна просторија, една спална соба, 2 тераси и бања. Лоциран е во близина на Технички преглед.

Цена: 1350 евра/м2
Шифра: 555/2684
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 1650

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 101 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 95000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 58 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 83500

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Квадратура 104 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје