СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ


  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ Скопје / Аеродром € 145000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 69 m2 Објавено 14-05-2024 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава нов стан во Аеродром

Станот е 69м2, се наоѓа на 1-ви кат во зграда со лифт. Истиот располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби, 2 тераса и бања. Ориентацијата е северозапад. Приклучен е на парно греење. Дополнително поседува и паркинг место од 13.5м2 на ниво 1, кое е вклучено во цената.

Цена: 145000 евра
Шифра: 555/2707
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 150000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 4 Квадратура 100 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 99000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 76 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 1800

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 4 Квадратура 98 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје