СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2


  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2 Скопје / Бутел 2 € 120000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 303 m2 Објавено 02-04-2024 Телефон
Повеќесобен Спрат -

Се продава куќа во Бутел 2

Куќата е на 2 ката, со вкупна површина од 303м2, расолага со вкупно 5 соби и дворно место. Во близина има градинка и школо.

Цена: 120000 евра
Шифра: 555/2510
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 200м2Бутел 1
€ 180000

Се продава куќа 200м2,Бутел 1

Соби 5 Квадратура 200 m2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
€ 400000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

Соби 8 Квадратура 340 m2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ  1
€ 328000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 6 Квадратура 180 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје