Се издава Стан во нас. Капиштец


 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
Се издава Стан во нас. Капиштец Скопје / Капиштец € 450 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 75 m2 Соби 3 Евид. број37410 Објавено 15-05-2024
активен
Телефон
Спрат 6 кат 6 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Исток Запад

Издаваме стан во Капиштец.Слободен од 1Јули.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ
€ 300

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Соби 2 Квадратура 55 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ
€ 350

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Соби 3 Квадратура 64 m2
СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО КАПИШТЕЦ
€ 350

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје