СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА Скопје / Капиштец € 350 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 46 m2 Објавено 02-04-2024 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан позади Католичка црква

Станот е 46м2, се наоѓа на 5-ти кат во зграда со лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, спална соба, тераса и бања. Станот има сопствено парно. Веднаш вселив.

Цена: 350 евра/месечно
Шифра: 555/2507
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје