Се издава Куќа во нас. Соње


  • Се издава Куќа во  нас Соње
  • Се издава Куќа во  нас Соње
  • Се издава Куќа во  нас Соње
Се издава Куќа во нас. Соње Скопје / Соње € 1400 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 260 m2 Соби 5 Евид. број2229 Објавено 16-05-2024
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно

Куќа во горно Соње со 5 спални, 2 дневни, 2 кујни, 3 купатила ,со детско игралиште,фурна скара, надморска височина 750 метри на сончева страна.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА КУЌА НА ВОДНО
€ 1800

СЕ ИЗДАВА КУЌА НА ВОДНО

Соби 7 Квадратура 400 m2
Се издава куќа 240м2Сопиште
€ 1500

Се издава куќа 240м2,Сопиште

Соби 6 Квадратура 240 m2
Се издава куќа 400м2Пржино
€ 1700

Се издава куќа 400м2,Пржино

Соби 10 Квадратура 400 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје