• se izdava
  • se izdava
  • se izdava
  • se izdava
  • se izdava
  • se izdava
se izdava Скопје / Капиштец MKD 15000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 46 m2 Телефон
1-собен Спрат -

издавање локација на недвижноста: Шарски одред број 3а , Скопје, во населба Капиштец Површина на недвижноста 46 м2 + 20 м 2 тераса / нова градба, греење/ладење со клима инвертер, секоја соба има посебна економична и квалитетна клима, лифт панорамски, наместен комплет, фантастична изолација, врати внатрешни од дрво масив, блиндор влезна врата 9 см дебелина со 5 заклучувања, цена на недвижноста 250 евра/ плус сите други трошоци
панеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

SE IZDAVA HOSTEL
MKD 0

SE IZDAVA HOSTEL

Соби 6 Квадратура 150 m2
SE IZDAVA TOP STANCE MAVROVKA 43 M2
€ 300

SE IZDAVA TOP STANCE MAVROVKA 43 M2

Соби 2 Квадратура 43 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 200

Se izdava stan vo Centar

Соби 1 Квадратура 25 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје