Нови станови во Илинден


  • Нови станови во Илинден
  • Нови станови во Илинден
  • Нови станови во Илинден
  • Нови станови во Илинден
  • Нови станови во Илинден
  • Нови станови во Илинден
  • Нови станови во Илинден
  • Нови станови во Илинден
Нови станови во Илинден Скопје / Илинден € 790 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 92 m2 Објавено 22-02-2024 Телефон
Повеќе Станови Наместеност Празен Спрат -

На располагање се 2 досега невселени стана во населба Илинден

Стан 1 - 92м2
ДаниелВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје