Mali stanovi Skopje

Добијте понуда од агент
stanovi skopje ФУНКЦИОНАЛЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 270

ФУНКЦИОНАЛЕН СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 2 Квадратура 40m2
stanovi skopje SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA
€ 0

SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA!

Соби 0 Квадратура 32m2
stanovi skopje СЕ ПРОДАВА СТАН 84М2 ВО ТОПАНСКО ПОЛЕ
€ 65000

СЕ ПРОДАВА СТАН 84М2 ВО ТОПАНСКО ПОЛЕ

Соби 0 Квадратура 0m2
stanovi skopje Garsonjera vo Skopje vo Skopjanka – prodavam
€ 49000

Garsonjera vo Skopje, vo Skopjanka – prodavam

Соби 1 Квадратура 28m2
stanovi skopje Се продава Станови во  нас Центар
€ 66600

Се продава Станови во нас. Центар

Соби 0 Квадратура 30m2
stanovi skopje Се продава Станови во  нас Капиштец
€ 82000

Се продава Станови во нас. Капиштец

Соби 2 Квадратура 43m2
stanovi skopje Издавам Гарсоњера
€ 200

Издавам Гарсоњера

Соби 1 Квадратура 26m2
stanovi skopje SE PRODAVA STAN OD 32m2 VO KISELA VODASHAMPIONCEW
€ 1050

SE PRODAVA STAN OD 32m2 VO KISELA VODA,SHAMPIONCEW

Соби 1 Квадратура 32m2