ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР ВО АЕРОДРОМ ,БИСЕР


  • ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР ВО АЕРОДРОМ БИСЕР
  • ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР ВО АЕРОДРОМ БИСЕР
  • ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР ВО АЕРОДРОМ БИСЕР
  • ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР ВО АЕРОДРОМ БИСЕР
  • ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР ВО АЕРОДРОМ БИСЕР
  • ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР ВО АЕРОДРОМ БИСЕР
  • ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР ВО АЕРОДРОМ БИСЕР
ДВОСОБЕН СТАН СО ДВОР ВО АЕРОДРОМ ,БИСЕР Скопје / Аеродром € 90000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 62 m2 Објавено 01-04-2024 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат приземје Состојба Реновиран Подрум Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Запад

ИМПУЛС недвижности ви нуди за продажба прекрасен двособен стан со двор во Аеродром во близина на Т.Ц Бисер. Станот располага со површина од 62м2 и нуди функционалност и смислено дизајниран простор во мала зграда (3 ката) на извонредно тивка лкација ,место каде може да уживате во лесни прошетки .Дворот кој е пријатниот и релаксирачкиот дел од станот, хортикултурно уреден му дава посебна и единствена слика на станот. Содржина на станот : - Голем дневен дел ( кујна,трпезарија) - Пријатна спална соба - Остава - Двор -Станот е приклучен на централно греење. Делумно реновиран ( прозори , подови, купатило Цена 90.000е, ШИФРА 6730 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје