za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Центар


 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
Се издава Деловен простор во нас. Центар Скопје / Центар € 1 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 478 m2 Соби 9 Евид. број32853 Објавено 16-01-2021
активен
Телефон
Спрат - Гаража Да Подрум Да Паркинг Гаража

Деловна зграда во Центар - Градски парк на 4 нивоа, во близина на Влада. Комлетно реновирано со современо централно ладење и греење. 2 гаражи.
Објектот се состои од ВЛЕЗЕН ДЕЛ
1.Ниско приземје кое се состои од хол, три канцеларии, кујна, остави, две гаражни места - 155 м2
2. Високо приземје се состои од влезен хол, конференциска сала, 5 канцеларии, тоалет, бања, кујна. - 126 м2
3. Кат 1 се состои од хол, 7 канцеларии, кујна, 3 тоалети, две тераси. - 126 м2
4. Кат 2 се состои од 2 канцеларии, спална или уште една канцеларија, бања, голема тераса ( кат 2 може да функционира и засебен апартман во зависност од потребите). 71 м2
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 0 Бањи Квадратура 140 m2
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici