TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE


  • TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE
  • TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE
  • TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE
  • TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE
  • TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE
  • TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE
  • TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE
  • TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE
TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-KOZLE Скопје / Козле € 450 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 85 m2 Објавено 09-05-2024 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

* ШИФРА 6768
Импулс недвижности издава трособен стан(кат од куќа) со локација во Козле.За сите оние коин сакаат спокојство на тивка локација подалеку од централните делови на градот.

✔ 85м2, 3 соби (дневна,2 спални)
✔ бања + тераса
✔ Катност 2
✔ Греење на струја
✔ Комплетно опремен


✔ цена 450еур + режиски трошоци

Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava trosoben stan 53m2Odlicna lokacija Taftalidze 2
€ 58000

Se prodava trosoben stan 53m2,Odlicna lokacija Taftalidze 2

Соби 3 Квадратура 53 m2
Se prodava trosoben stan 64m2Aerodrom na odlicna lokacija
€ 64000

Se prodava trosoben stan 64m2,Aerodrom na odlicna lokacija

Соби 3 Квадратура 64 m2
Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2
€ 800

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2

Соби 4 Квадратура 113 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје