TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR,KAPISTEC


  • TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTARKAPISTEC
  • TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTARKAPISTEC
  • TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTARKAPISTEC
  • TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTARKAPISTEC
  • TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTARKAPISTEC
  • TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTARKAPISTEC
TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR,KAPISTEC Скопје / Капиштец € 550 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 72 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

* ШИФРА 6306
Импулс недвижности издава трособен стан кој ке ги задоволи сите ваши барања за удобно и модерно домување,идеално лоциран во Капиштец,до т.ц.Зебра.

✔ 72м2, 3 соби (дневна, 2 спални)
✔ бања + тераса со отворен поглен кон Водно
✔ 7-ми кат со лифт
✔ Греење на централно градско парно + клими
✔ Комплетно опремен
✔ Приватно паркинг место во катна гаража Зебра

✔ цена 550еур + режиски трошоци

Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava trosoben stan 64m2Aerodrom na odlicna lokacija
€ 64000

Se prodava trosoben stan 64m2,Aerodrom na odlicna lokacija

Соби 3 Квадратура 64 m2
Se prodava trosoben stan 53m2Odlicna lokacija Taftalidze 2
€ 58000

Se prodava trosoben stan 53m2,Odlicna lokacija Taftalidze 2

Соби 3 Квадратура 53 m2
KAPISTEC 93M2 TROSOBEN NA RUZVELTOVA
€ 102000

KAPISTEC 93M2 TROSOBEN NA RUZVELTOVA

Соби 3 Квадратура 93 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје