za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Stan vo Skopje
  • Stan vo Skopje
Stan vo Skopje Скопје / Центар € 52000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Телефон

Се продава стан од 55 м2 во Центар, ул. Рајко Жинзифов, Позади ТЦ Буњаковец. Стара градба, не е реновиран, со две тераси од две страни, подрум 12 м2. Зградата ова лето се облозува со термо изолација и нова фасада. Со мало реновирање се добивца одличен простор
Идеален и за живеење и деловни простории (агенција, ординација, адвокатура и сл)
VladimirВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

SE PRODAVA STAN VO SKOPJE SEVER
€ 38000

SE PRODAVA STAN VO SKOPJE SEVER

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
Se prodava stan vo Kapistec Skopje
€ 85000

Se prodava stan vo Kapistec, Skopje

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје