• Stan vo Kisela Voda
  • Stan vo Kisela Voda
  • Stan vo Kisela Voda
  • Stan vo Kisela Voda
  • Stan vo Kisela Voda
  • Stan vo Kisela Voda
  • Stan vo Kisela Voda
  • Stan vo Kisela Voda
Stan vo Kisela Voda Скопје / К.Вода € 65000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 70 m2 Телефон

Се продава стан во кисела вода, 70 м2 за 65000 евра. Дневна соба со кујна , 2 спални соби, посебно купатило и ВЦ, тераса.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

СнежанаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KISELA VODA
€ 840

STAN VO KISELA VODA

Соби 4 Бањи Квадратура 79 m2
Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda
€ 62500

Se prodava 3-sob stan, 66m2-Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
€ 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје