za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Stan od 92m2 kaj Nova Zeleznicka
  • Stan od 92m2 kaj Nova Zeleznicka
  • Stan od 92m2 kaj Nova Zeleznicka
  • Stan od 92m2 kaj Nova Zeleznicka
  • Stan od 92m2 kaj Nova Zeleznicka
  • Stan od 92m2 kaj Nova Zeleznicka
Stan od 92m2 kaj Nova Zeleznicka Скопје / Аеродром € 93000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 92 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава стан од 92м2 со 2 спални со можност за трета спална. Станот има 2 лоѓии, бања и гостинско вц. На 14/16 кат со лифт со убав поглед.Ориентиран И/З/Ј. Централно греење и подрум. Цена:93.000 евра шифра:2004 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
€ 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
Izdavame trosoben stan za studenti Nova Zeleznicka
€ 270

Izdavame trosoben stan za studenti Nova Zeleznicka

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
€ 220

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје