Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled


  • Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled
  • Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled
  • Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled
  • Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled
  • Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled
  • Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled
  • Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled
  • Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled
Stan od 126m2 vo Kozle so prekrasen pogled Скопје / Капиштец € 122000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 126 m2 Телефон
3-собен Наместеност Полу-наместен Спрат 2 кат 2 кат Состојба Реновиран Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ

Се продава делумно опремен стан од 126м2, во населба Козле, јужно орјентиран, во подножјето на Водно. Станот се наоѓа на веднаш позади слаткарницата Канела, мирна локација и чист воздух, во непосредна близина има маркети, градинка, основно училиште. Станот располага со: сопствено греење на струја (не преголеми сметки), пространа дневна со тераса, 3 спални соби, опремена кујна, 2 тоалети, 2 тераси, сопствено паркинг место и подрум. Сатанот е на поткровје,од куќа со вкупно две стамбени единици на 2 спрат, без лифт и има чист имотен лист. Станот е делумно реновиран
( покрив сменет, купатила, прозори)
Станбена површина 117м2+30м2ПП
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

МилаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava prekrasen stan 82m2CENTAR
€ 1250

Se prodava prekrasen stan 82m2,CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 82 m2
Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2
€ 800

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2

Соби 4 Бањи Квадратура 113 m2
SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE
€ 54000

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје