• Se prodava stan vo srceto na KVoda
  • Se prodava stan vo srceto na KVoda
  • Se prodava stan vo srceto na KVoda
  • Se prodava stan vo srceto na KVoda
  • Se prodava stan vo srceto na KVoda
  • Se prodava stan vo srceto na KVoda
  • Se prodava stan vo srceto na KVoda
Se prodava stan vo srceto na K.Voda Скопје / К.Вода € 65000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 58 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан 58m2 во срцето на К.Вода карши домот за слепи лица. Станот има кујна,купатило,спална,дневна, детска,шпаиз и тераса. Има и парно.Со станот следи и подрум. Станот е на 5ти спрат од 6, без лифт. Станот може да се продаде и наместен. Во близина на градинки,училишта,супермаркети,паркчиња,игралишта и на само 3km до Центар. Чиста и уредна документација. Може да се види секој ден после 17:30h Цена 65000€ Има простор за договор! 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

LorenaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda
€ 62500

Se prodava 3-sob stan, 66m2-Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
€ 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
Se prodava nov trosoben stan 65m2Kisela Voda
€ 1150

Se prodava nov trosoben stan 65m2,Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје