• Se prodava stan vo ohrid
  • Se prodava stan vo ohrid
  • Se prodava stan vo ohrid
  • Se prodava stan vo ohrid
  • Se prodava stan vo ohrid
Se prodava stan vo ohrid Охрид / € 1850 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 538 m2 Телефон
Гарсоњера Наместеност Празен Спрат -

Stanot e na ul Jane Sandanski nova zgrada na treti sprat od cetiri
SlavicaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Ohrid
€ 99600

Se prodava stan vo Ohrid

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2
Se prodava 2-sob namesten stan-Ohrid
€ 75000

Se prodava 2-sob namesten stan-Ohrid

Соби 2 Бањи Квадратура 80 m2
Se prodava nov 2-sob stan vo Pestani-Ohrid
€ 58000

Se prodava nov 2-sob stan vo Pestani-Ohrid

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје