• Se prodava stan vo Karpos 1
  • Se prodava stan vo Karpos 1
Se prodava stan vo Karpos 1 Скопје / Карпош 1 € 90000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 68 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Stanot se naoga na atraktivna lokacija vo Karpos1, ima 3 sobi,2 terasi, parno, podrum od 15m², parking pred zgrada.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ElenaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Karpos 1
€ 76000

Se prodava stan vo Karpos 1

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Se prodava stan vo Karpos 2 49m2
€ 59000

Se prodava stan vo Karpos 2, 49m2

Соби 2 Бањи Квадратура 49 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје