mk Se prodava stan 64m2 vo Karpos 1 kaj Simpo 100,000€ - 56546

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Se prodava stan 64m2 vo Karpos 1 kaj Simpo


  • Se prodava stan  64m2 vo Karpos 1 kaj Simpo
  • Se prodava stan  64m2 vo Karpos 1 kaj Simpo
Se prodava stan 64m2 vo Karpos 1 kaj Simpo Скопје / Карпош 1 € 100000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 64 m2 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава стан во Карпош 1 (градба 2015 година) кај старо Симпо од 64м2. Станот располага со 2 спални, дневна со трпезарија и кујна, тераса и тоалет. На 3/6 кат со лифт. шифра. 1221 Цена:100.000 евра 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava nov 2-sob stan 64m2-Novo Lisice
MKD 58000

Se prodava nov 2-sob stan, 64m2-Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 64 m2
Se prodava trosoben stan 64m2Aerodrom na odlicna lokacija
€ 64000

Se prodava trosoben stan 64m2,Aerodrom na odlicna lokacija

Соби 3 Бањи Квадратура 64 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје