• Se prodava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se prodava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se prodava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se prodava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se prodava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se prodava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se prodava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se prodava stan 58m2 vo Kisela Voda
Se prodava stan 58m2 vo Kisela Voda Скопје / К.Вода € 78500 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 58 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан од 58м2 кај економското во кисела вода. Станот располага со 2 спални соби, дневна со трпезарија и кујна, бања и тераса.
➡️Станот се наоѓа на 1 кат со лифт.
➡️ греење на струја
➡️С/И
ЦЕНА :78.500 евра со паркинг место во цената
ш.1510
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda
€ 62500

Se prodava 3-sob stan, 66m2-Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
€ 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
Se prodava nov trosoben stan 65m2Kisela Voda
€ 1150

Se prodava nov trosoben stan 65m2,Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје