za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Se prodava nov 3 soben stan 69m2 vo Aerodrom
  • Se prodava nov 3 soben stan 69m2 vo Aerodrom
  • Se prodava nov 3 soben stan 69m2 vo Aerodrom
  • Se prodava nov 3 soben stan 69m2 vo Aerodrom
  • Se prodava nov 3 soben stan 69m2 vo Aerodrom

Se prodava nov 3 soben stan 69m2 vo Aerodrom Скопје / Аеродром EUR 71000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 69 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Se prodava nov 3 soben stan 69m2 vo Aerodrom kaj Tobako 2 vo zgradata na Golden Art,2 spalni,kupatilo,5 kat,orientacija istok


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Auris nedviznosti SkopjeВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Se izdava 4-soben namesten stan vo Aerodrom
EUR 300

Se izdava 4-soben namesten stan vo Aerodrom

Соби 4 Бањи Квадратура 90 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici