• Se prodava
  • Se prodava
  • Se prodava
Se prodava Скопје / Водно € 1000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 92 m2 Објавено 23-05-2023 Телефон
4-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Lift,parking mesto,sopstveno parno,
Vtori spra od 4
StevanВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava plac
€ 0

Se prodava plac

Соби 0 Бањи Квадратура 1600 m2
SE PRODAVA STAN NA VODNO
€ 1122000

SE PRODAVA STAN NA VODNO

Соби 3 Бањи Квадратура 102 m2
SE PRODAVA STAN OD 96M2
€ 1050

SE PRODAVA STAN OD 96M2

Соби 3 Бањи Квадратура 96 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје