za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Se izdava stan vo Karpos 1
  • Se izdava stan vo Karpos 1
  • Se izdava stan vo Karpos 1
  • Se izdava stan vo Karpos 1
Se izdava stan vo Karpos 1 Скопје / Карпош 1 € 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон

Се издава ново опремен стан од 50м2 во Карпош 1 кај Симпо, на 5 кат со лифт. Станот е со парно. Има дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, купатило и балкон (на источна страна). Со комплетно опремена кујна, машина за перење, клима, кабловска ТВ со интернет. Со станот следува и паркинг место. ЦЕНА 300е
NenadВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 3-sob namesten stan-Karpos 2
€ 450

Se izdava 3-sob namesten stan-Karpos 2

Соби 3 Бањи Квадратура 88 m2
Se izdava 4-sob stan so dvor-Karpos 2
€ 700

Se izdava 4-sob stan so dvor-Karpos 2

Соби 4 Бањи Квадратура 104 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје