• Se izdava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se izdava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se izdava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se izdava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se izdava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se izdava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se izdava stan 58m2 vo Kisela Voda
  • Se izdava stan 58m2 vo Kisela Voda
Se izdava stan 58m2 vo Kisela Voda Скопје / К.Вода € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 58 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -
City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
€ 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOB STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA
€ 200

DOMIK IZDAVA 2 SOB. STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2
Se izdava namesten  nov 3-soben stan -Kisela Voda
€ 300

Se izdava namesten , nov 3-soben stan -Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 71 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје