za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Se izdava namesten stan
  • Se izdava namesten stan
  • Se izdava namesten stan
  • Se izdava namesten stan
Se izdava namesten stan Скопје / Капиштец MKD 11500 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Објавено 10-09-2020 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат 3 кат Состојба Стар Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Izdavam namestrn stan vo Kapistec.Ima dnevna soba i kujna plus pomala ednokrevetna soba.Pogoden za samci i studentki


CaciВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 4-sob namesten stan-Kapistec
EUR 450

Se izdava 4-sob namesten stan-Kapistec

Соби 4 Бањи Квадратура 95 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec
EUR 600

Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec

Соби 3 Бањи Квадратура 104 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec
EUR 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici