za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Se izdava kukja vo Taftalidze 2


  • Se izdava kukja vo Taftalidze 2
  • Se izdava kukja vo Taftalidze 2
  • Se izdava kukja vo Taftalidze 2
  • Se izdava kukja vo Taftalidze 2
  • Se izdava kukja vo Taftalidze 2
  • Se izdava kukja vo Taftalidze 2
  • Se izdava kukja vo Taftalidze 2
Se izdava kukja vo Taftalidze 2 Скопје / Карпош 4 € 250 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 70 m2 Телефон
Спрат -

Се издава куќа во Тафталиџе 2,близу сити мол.

комплетно опремен.

во двете соби може по потреба да се промени распоредот на креветите и нивниот број.Во дневната соба двоседот е на расклопување .Двор има и од предната и од задната страна.Местото е многу мирно и убаво за живеење.Се наоѓа помеѓу ул.Партизанска и гологанов.Веднаш доаѓа и последна 24ка.На околу 800 м е сити мол.околината е полна со продавници и тука е пазарчето кое нуди голем избор на овошје и зеленчук.Куќата има добра изолација и ви ја препорачувам да ја погледнете.

цена:250 евра.


Александар


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеото

Aleksandar CavleskiВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava kuka 300m2-Taftalidze 1
€ 1700

Se izdava kuka, 300m2-Taftalidze 1

Соби 9 Бањи Квадратура 300 m2
Se izdava 2-sob namesten stan-Taftalidze 1
€ 250

Se izdava 2-sob namesten stan-Taftalidze 1

Соби 2 Бањи Квадратура 33 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE
€ 200

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici