• Se izdava kuka vo Karpos 1
  • Se izdava kuka vo Karpos 1
  • Se izdava kuka vo Karpos 1
  • Se izdava kuka vo Karpos 1
  • Se izdava kuka vo Karpos 1
  • Se izdava kuka vo Karpos 1
  • Se izdava kuka vo Karpos 1
  • Se izdava kuka vo Karpos 1
Se izdava kuka vo Karpos 1 Скопје / Карпош 1 MKD 1 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 280 m2 Телефон

Se izdava ,prodava kuka vo Karpos 1 na 3 sprata sekoj sprat so poseben vlez dvorno mesto 313m2 stambena povrsina 280m2.Vo sklop na dvorot ima deloven prostor od 30m2.
TanjaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 3-sob namesten stan-Karpos 2
€ 450

Se izdava 3-sob namesten stan-Karpos 2

Соби 3 Бањи Квадратура 88 m2
Se izdava 4-sob stan so dvor-Karpos 2
€ 700

Se izdava 4-sob stan so dvor-Karpos 2

Соби 4 Бањи Квадратура 104 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN DUPLEX VO KARPOS 4
€ 210

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN DUPLEX VO KARPOS 4

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје