• STAN 95m2 VO AERODROM NA 2 KAT SO TRI SPALNI
 • STAN 95m2 VO AERODROM NA 2 KAT SO TRI SPALNI
 • STAN 95m2 VO AERODROM NA 2 KAT SO TRI SPALNI
 • STAN 95m2 VO AERODROM NA 2 KAT SO TRI SPALNI
 • STAN 95m2 VO AERODROM NA 2 KAT SO TRI SPALNI
 • STAN 95m2 VO AERODROM NA 2 KAT SO TRI SPALNI
 • STAN 95m2 VO AERODROM NA 2 KAT SO TRI SPALNI
STAN 95m2 VO AERODROM NA 2 KAT SO TRI SPALNI Скопје / Аеродром € 83000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 95 m2 Телефон

Stanot se naogja na odlicna lokacija vo Aerodrom, na minutka od stanot imate gradinki, osnovni ucilista, trgovski centri, ambulanta.(vo neposredna blizina na majcin dom ili nasproti vodeniot park)
87m2 vnatresna povrsina + 8m2 terasa i 5m2 podrum
STANOT E NA vtor kat I E SO ODLICEN RASPORED NA VNATRESNOSTA

cena: 83000 evra


Број на соби: 4
Квадратура: 95 m²
Греење: Централно
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Празен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Тераса
Број на бањи: 2
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација: Исток
Адреса: bul.Jane Sandanski
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Global propertyВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat
€ 85000

Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat

Соби 4 Бањи Квадратура 95 m2
Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo
€ 350

Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
€ 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје