• SE izdava Stan vo Arodrom
  • SE izdava Stan vo Arodrom
  • SE izdava Stan vo Arodrom
  • SE izdava Stan vo Arodrom
  • SE izdava Stan vo Arodrom
  • SE izdava Stan vo Arodrom
  • SE izdava Stan vo Arodrom
  • SE izdava Stan vo Arodrom
SE izdava Stan vo Arodrom Скопје / Аеродром MKD 13000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 42 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

SE izdava stan vo Arodrom kaj poliklinkta Jane sandanski kompletno opremen. Sloboden od 1 dekemvri 2021.
VlatkoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava stan vo Centar
€ 400

Se izdava stan vo Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3
€ 220

Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3

Соби 1 Бањи Квадратура 48 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 200

Se izdava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје