SE PRODAVA STAN OD 32m2 VO KISELA VODA,SHAMPIONCEW


  • SE PRODAVA STAN OD 32m2 VO KISELA VODASHAMPIONCEW
  • SE PRODAVA STAN OD 32m2 VO KISELA VODASHAMPIONCEW
SE PRODAVA STAN OD 32m2 VO KISELA VODA,SHAMPIONCEW Скопје / К.Вода € 1050 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 32 m2 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат 1 кат 1 кат Состојба Реновиран Гаража Да Подрум Да Греење На струја Паркинг Гаража

IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Kisela Voda Shampionce. So povrshina od 32m2 Katnost 3/3 bez lift Dneven del so kujna i trpezarija Cena 1050e,m2SHIFRA 6342
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Aerodrom 32m2
€ 25500

Se prodava stan vo Aerodrom, 32m2

Соби 1 Бањи Квадратура 32 m2
Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda
€ 62500

Se prodava 3-sob stan, 66m2-Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
€ 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје