za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

SE PRODAVA STAN 40m2 NAD KLINICKI - 3 KAT

 • SE PRODAVA STAN 40m2 NAD KLINICKI - 3 KAT
 • SE PRODAVA STAN 40m2 NAD KLINICKI - 3 KAT
 • SE PRODAVA STAN 40m2 NAD KLINICKI - 3 KAT
 • SE PRODAVA STAN 40m2 NAD KLINICKI - 3 KAT
 • SE PRODAVA STAN 40m2 NAD KLINICKI - 3 KAT
 • SE PRODAVA STAN 40m2 NAD KLINICKI - 3 KAT
 • SE PRODAVA STAN 40m2 NAD KLINICKI - 3 KAT
SE PRODAVA STAN 40m2 NAD KLINICKI - 3 KAT Скопје / Центар EUR 46000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Se prodava stan na ul. Todoro Aleksandrov vo blizina na Klinicki centar '' Majka Tereza '' pogore 300 metri,
Stanot e na 3ti kat (potkrovje) bez terasa,
renoviran kompletno 2017godina.
cena: 46 000 evra prazen
47 500 evra so kujna i aparati


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

FILIPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
EUR 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
EUR 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE
EUR 54000

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici