• SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA
  • SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA
  • SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA
  • SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA
  • SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA
  • SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA
  • SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA
SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA! Скопје / К.Вода € 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 32 m2 Објавено 04-03-2023 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат 3 кат 3 кат Состојба Нов Гаража Да Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA 32 KVADRATA SO IMOTEN LIST, VO PAKET SO PARKING SO IMOTEN LIST,NA SAM POCETOK NA KISELA VODA.
------Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

IZDAVAME NOVA GARSONJERA VO CENTAR
€ 200

IZDAVAME NOVA GARSONJERA VO CENTAR

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2
DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR
€ 200

DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2
DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA KAJ UNIVERZALNA SALA
€ 170

DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA KAJ UNIVERZALNA SALA

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје