za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

SE PRODAVA NOV STAN 59m2 SO DVE SPALNI VO KAPISTEC-2 KAT


 • SE PRODAVA NOV STAN 59m2 SO DVE SPALNI VO KAPISTEC-2 KAT
 • SE PRODAVA NOV STAN 59m2 SO DVE SPALNI VO KAPISTEC-2 KAT
 • SE PRODAVA NOV STAN 59m2 SO DVE SPALNI VO KAPISTEC-2 KAT
 • SE PRODAVA NOV STAN 59m2 SO DVE SPALNI VO KAPISTEC-2 KAT
 • SE PRODAVA NOV STAN 59m2 SO DVE SPALNI VO KAPISTEC-2 KAT
 • SE PRODAVA NOV STAN 59m2 SO DVE SPALNI VO KAPISTEC-2 KAT
 • SE PRODAVA NOV STAN 59m2 SO DVE SPALNI VO KAPISTEC-2 KAT
SE PRODAVA NOV STAN 59m2 SO DVE SPALNI VO KAPISTEC-2 KAT Скопје / Капиштец € 1200 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 59 m2 Телефон
2-собен Спрат -

Se prodava nov stan so odlicen raspored od 59m2, dnevna so dve spalni, na 2 kat vo Centar-Kapistec na mirna lokacija vo blizina na drzavna bolnica. Zgradata e vo zavrsna faza i ke bide gotova Januari 2020g.

-Ориентиран на југоисток
-Лоциран на 2 ти кат
-Максимално искористен распоред
- Погодна локација поврзана со центарот на градот, во близина на училишта, градинки, зеленила
- удобност и приватност на просториите
-Модерна, цврста, асеизмичка градба
Global propertyВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Kapistec Skopje
€ 85000

Se prodava stan vo Kapistec, Skopje

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2
Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Se izdava 4-sob namesten stan-Kapistec
€ 450

Se izdava 4-sob namesten stan-Kapistec

Соби 4 Бањи Квадратура 95 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје