• Prodavame dvosoben stan Naselba Aerodrom
  • Prodavame dvosoben stan Naselba Aerodrom
  • Prodavame dvosoben stan Naselba Aerodrom
  • Prodavame dvosoben stan Naselba Aerodrom
  • Prodavame dvosoben stan Naselba Aerodrom
  • Prodavame dvosoben stan Naselba Aerodrom
  • Prodavame dvosoben stan Naselba Aerodrom
Prodavame dvosoben stan Naselba Aerodrom Скопје / Аеродром € 52000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 44 m2 Објавено 15-10-2023 Телефон
2-собен Наместеност Луксузно наместен Спрат -

-Stanot e so povrsina od 44m2 na 5ti kat ,potkrovje bez lift so parno vo kafeavite zgradi do T.C. Biser. -Vednas vseliv. -cena 52.000e Agencija Elegant
MareВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom
€ 62000

Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom

Соби 2 Квадратура 59 m2
Prodavame dvosoben stan do  TCBiser
€ 50000

Prodavame dvosoben stan do T.C.Biser .

Соби 2 Квадратура 44 m2
Prodavame dvosoben stan vo Centar
€ 77400

Prodavame dvosoben stan vo Centar.

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје