za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Prodavam stan
  • Prodavam stan
  • Prodavam stan
  • Prodavam stan
  • Prodavam stan
  • Prodavam stan

Prodavam stan Скопје / К.Вода EUR 30000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 35 m2 Соби 2 Евид. број Објавено 01-08-2020 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Prodavan stan 35m2,vo Pripor nad hotel Nice na visoko prizemje od 4 kata gradba 2015 god. So posebna spalna


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

MarijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
EUR 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
STAN VO KISELA VODA
EUR 840

STAN VO KISELA VODA

Соби 4 Бањи Квадратура 79 m2
Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2
EUR 800

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2

Соби 4 Бањи Квадратура 113 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici