za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Prodavam plac na Vodno
  • Prodavam plac na Vodno
  • Prodavam plac na Vodno
  • Prodavam plac na Vodno
Prodavam plac na Vodno Скопје / Водно € 150 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 0 m2 Телефон
Повеќе Станови Спрат -

продавам плац на Водно од 1640 м2.
Плацот влегува во ГУП на Центар 2 и е прва линија до парк шума Водно. Местоположбата може да се види од приложените слики.
SvetlanaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
€ 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Stanovi na Vodno 78-102m2
MKD 1099

Stanovi na Vodno 78-102m2

Соби 3 Бањи Квадратура 102 m2
SE PRODAVA STAN NA VODNO
€ 1122000

SE PRODAVA STAN NA VODNO

Соби 3 Бањи Квадратура 102 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје