za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Prodavam nov nevselen trosoben stan 57 m2


  • Prodavam nov nevselen trosoben stan 57 m2
  • Prodavam nov nevselen trosoben stan 57 m2
  • Prodavam nov nevselen trosoben stan 57 m2
  • Prodavam nov nevselen trosoben stan 57 m2
Prodavam nov nevselen trosoben stan 57 m2 Скопје / Тафталиџе 1 € 64000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 56 m2 Телефон

Prodavam nov trosoben stan vo Taftalidze1 .Na mirna i sigurna lokacija,vo eskluzivna novogradba ,na prvi od tri kata.So site dokumenti vednas vseliv.56m2 so site trosoci i 5% ddv.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

irenaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
€ 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Izdavame  nov nevselen stan vo Porta Kozle
€ 250

Izdavame nov nevselen stan vo Porta Kozle

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
DOMIK IZDAVA LUKSUZEN NEVSELEN STAN KAJ KATOLICKA
€ 500

DOMIK IZDAVA LUKSUZEN NEVSELEN STAN KAJ KATOLICKA

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје