za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Pridavam stan vo naselba hipodrom
  • Pridavam stan vo naselba hipodrom
  • Pridavam stan vo naselba hipodrom
  • Pridavam stan vo naselba hipodrom
  • Pridavam stan vo naselba hipodrom
  • Pridavam stan vo naselba hipodrom
  • Pridavam stan vo naselba hipodrom

Pridavam stan vo naselba hipodrom Скопје / Хиподром EUR 47000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 67 m2 Соби 3 Евид. број Објавено 01-08-2020 Телефон
3-собен Наместеност Полу-наместен Спрат 1 кат Подрум Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север Исток

-


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

FilipВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

SE IZDAVA KUKA VO NASELBA VODNO
EUR 400

SE IZDAVA KUKA VO NASELBA VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 100 m2
Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2
EUR 800

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2

Соби 4 Бањи Квадратура 113 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
EUR 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici