• Plac vo Drachevo ulDrachevo
  • Plac vo Drachevo ulDrachevo
Plac vo Drachevo ul.Drachevo Скопје / Драчево MKD 0 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 1192 m2 Објавено 18-09-2023 Телефон
1-собен Спрат -

Se prodava plac vo drachevo2 1192m2 Gmaps: https://goo.gl/maps/AKZpXtbCLBoz3FLJ6 
NikolaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava plac
€ 0

Se prodava plac

Соби 0 Бањи Квадратура 1600 m2
Se prodava gradezen plac 542m2Zdanec
€ 160

Se prodava gradezen plac 542m2,Zdanec

Соби 0 Бањи Квадратура 542 m2
Se prodava gradezen plac 624m2Zdanec
€ 160

Se prodava gradezen plac 624m2,Zdanec

Соби 0 Бањи Квадратура 624 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје