za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA
  • PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA
  • PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA
  • PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA
  • PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA
  • PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA
  • PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA
PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA Скопје / К.Вода € 1400 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 34 m2 Објавено 21-09-2022 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирна локација на само неколку минути до строг центар и Аеродром. Изградбата е по најсовремени стандарди и квалитетни материјали. ------- Стан бр. 6 Кат. 1 Вкупна квадратура - 61.43 м2 Ориентација - Аеродром ------- Стан бр. 7 Кат. 1 Вкупна квадратура - 73.87 м2 Ориентација - Водно ------- Стан бр. 8 Кат. 1 Вкупна квадратура - 55.23 м2 Ориентација - Водно ------- Стан бр.12 Кат. 2 Вкупна квадратура - 73.87 м2 Ориентација - Водно ------- Стан бр. 16 Кат. 3 Вкупна квадратура - 61.43 м2 Ориентација - Аеродром ------- Стан бр. 17 Кат. 3 Вкупна квадратура - 73.87 м2 Ориентација - Водно ------- Стан бр. 21 Кат. 4 Вкупна квадратура - 61.43 м2 Ориентација -Аеродром ------- Стан бр. 22 Кат. 4 Вкупна квадратура - 73.87 м2 Ориентација -Водно ------- Стан бр. 26 Кат. 5 Вкупна квадратура - 61.43 м2 Ориентација - Аеродром ------- Стан бр. 27 Кат. 5 Вкупна квадратура - 73.87 м2 Ориентација - Водно ------- Стан бр. 31 Кат. 6 Вкупна квадратура - 61.43 м2 Ориентација - Аеродром ------- Стан бр. 32 Кат. 6 Вкупна квадратура - 73.87м2 Ориентација - Водно ------- Стан бр. 33 Кат. 6 Вкупна квадратура - 55.23 м2 Ориентација - Водно ------- Стан бр. 34 Кат. Пoдкровје Вкупна квадратура - 112.87 м2 Ориентација - Аеродром ------- Стан бр. 35 Кат. Подкровје Вкупна квадратура - 114.53 м2 Ориентација - Водно -- urban.proekt@gmail.com
Урбан СитипроектВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Stanovi vo gradba vo Kozle
MKD 1150

Stanovi vo gradba vo Kozle

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2
Se prodavat stanovi vo gradba 40-50m2Avtokomanda
€ 950

Se prodavat stanovi vo gradba 40-50m2,Avtokomanda

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
Stanovi na Vodno 78-102m2
MKD 1099

Stanovi na Vodno 78-102m2

Соби 3 Бањи Квадратура 102 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје