za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

PRODAZBA NA STAN 82m2 TOP RASPORED TOP LOKACIJA


  • PRODAZBA NA STAN 82m2 TOP RASPORED TOP LOKACIJA
  • PRODAZBA NA STAN 82m2 TOP RASPORED TOP LOKACIJA
  • PRODAZBA NA STAN 82m2 TOP RASPORED TOP LOKACIJA
  • PRODAZBA NA STAN 82m2 TOP RASPORED TOP LOKACIJA
  • PRODAZBA NA STAN 82m2 TOP RASPORED TOP LOKACIJA
  • PRODAZBA NA STAN 82m2 TOP RASPORED TOP LOKACIJA
  • PRODAZBA NA STAN 82m2 TOP RASPORED TOP LOKACIJA
PRODAZBA NA STAN 82m2 TOP RASPORED TOP LOKACIJA Скопје / Сингелиќ € 900 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 82 m2 Објавено 21-11-2020 Телефон
3-собен Спрат -

Се продава одличен стан од 82м2 на втор кат во супер квалитетна зграда и специфична локација.Објектот е планиран како станбена куќа за семејно живеење.

Се наоѓа на ул. Среќко Пужалка, бр.52 односно Ченто КО Синѓелик 1
Локацијата е внимателно избрана и се наоѓа на тивко место кое е целосно урбанизирано и опкружено со зеленило и чист воздух. Се наоѓа сосема блиску до центарот на градот со одличен пристап и едноставна комуникација до главните градски булевари.
Во негова непосредна близина се наоѓаат сите неоходни сервисни и услужни дејности, административни и институционални објекти како детска градинка, училишта, супермаркети, пазар, парк, болници и друго.
(со 8 станови кои се распоредени на 4 ката ), 314м2 се планирани за затворен гаражен и подрумски простор на едно ниво и 132 м2 се планирани за заеднички простории и комуникации.

Изградбата на објектот започна на 03.07.2020 година, а се планира да биде завршен најдоцна до јули 2021 година.
Објектот ќе се карактеризира со одлична топлинска и звучна изолација, современ урбан изглед, и ќе ги овозможи сите карактеристики на квалитетен и семеен живот.
ЦЕНА: 900 евра м2 СО ВКЛУЧЕН ДДВ
FILIPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Centar-Porta Bunjakovec 82m2
€ 95000

Se prodava stan vo Centar-Porta Bunjakovec, 82m2

Соби 4 Бањи Квадратура 82 m2
Izdavam stan na Vodno top lokacija
€ 650

Izdavam stan na Vodno top lokacija

Соби 4 Бањи Квадратура 100 m2
Ekskluziven stan na odlicna lokacija
€ 550

Ekskluziven stan na odlicna lokacija

Соби 4 Бањи Квадратура 150 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici