za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Nov stan so 2 spalni vo Crnice 68m2
  • Nov stan so 2 spalni vo Crnice 68m2
  • Nov stan so 2 spalni vo Crnice 68m2
  • Nov stan so 2 spalni vo Crnice 68m2
  • Nov stan so 2 spalni vo Crnice 68m2
  • Nov stan so 2 spalni vo Crnice 68m2
  • Nov stan so 2 spalni vo Crnice 68m2
Nov stan so 2 spalni vo Crnice 68m2 Скопје / Црниче € 87000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 68 m2 Објавено 11-05-2022 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава стан градба 2018 година во близина на Рептил во Црниче. Станот е 68м2 со 2 спални соби, гостинско вц и бања, дневна со трпезарија и кујна и тераса. На 1 кат, јужно ориентиран.Со станот оди и подземно гаражно место. Цена:87.000 евра шифра 1089 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

SE PRODAVA STAN OD 68M2 I 4M2 PODRUM VO NASELBA HIPODROM
€ 46000

SE PRODAVA STAN OD 68M2 I 4M2 PODRUM VO NASELBA HIPODROM

Соби 2 Бањи Квадратура 68 m2
Se izdava namesten 3-soben stan vo Aerodrom 68m2
€ 270

Se izdava namesten 3-soben stan vo Aerodrom, 68m2

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2
Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo
€ 350

Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје