• Nov stan od 53m2 so 2 spalni vo Aerodrom
  • Nov stan od 53m2 so 2 spalni vo Aerodrom
  • Nov stan od 53m2 so 2 spalni vo Aerodrom
  • Nov stan od 53m2 so 2 spalni vo Aerodrom
  • Nov stan od 53m2 so 2 spalni vo Aerodrom
  • Nov stan od 53m2 so 2 spalni vo Aerodrom
  • Nov stan od 53m2 so 2 spalni vo Aerodrom
Nov stan od 53m2 so 2 spalni vo Aerodrom Скопје / Аеродром € 82000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 53 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава нов , вселив стан во стар Аеродром од 53м2 со 2 спални , на 1 кат со лифт. Станот е со тераса, централно парно греење, источно ориентиран. Цена:82.000 евра паркинг место се докупува шифра 1151 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava trosoben stan 53m2Odlicna lokacija Taftalidze 2
€ 58000

Se prodava trosoben stan 53m2,Odlicna lokacija Taftalidze 2

Соби 3 Квадратура 53 m2
Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo
€ 350

Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo

Соби 3 Квадратура 75 m2
Nov stan nasAerodrom
€ 60000

Nov stan nas.Aerodrom

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје