• NOV STAN 76m2+34m2 dvor vo TAFTALIDZE
 • NOV STAN 76m2+34m2 dvor vo TAFTALIDZE
 • NOV STAN 76m2+34m2 dvor vo TAFTALIDZE
 • NOV STAN 76m2+34m2 dvor vo TAFTALIDZE
 • NOV STAN 76m2+34m2 dvor vo TAFTALIDZE
 • NOV STAN 76m2+34m2 dvor vo TAFTALIDZE
 • NOV STAN 76m2+34m2 dvor vo TAFTALIDZE
NOV STAN 76m2+34m2 dvor vo TAFTALIDZE Скопје / Тафталиџе 1 € 86500 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 76 m2 Телефон

Се продава трособен стан со нето површина 76м2 во понова ексклузивна зграда во Тафталиџе 1.
Зградата се наоѓа на мирна локација, во близина има градинки, училишта и маркети. Зградата е со одлична изолација, видеодомофон и код на влезната врата.
Станот се наоѓа на високо приземје. располага со 2 спални, голема дневна со трпезарија, засебна кујна, бања, гостински тоалет и остава. Има балкон и двор 34м2, поплочен со мермер, впишан на ИМОТЕН ЛИСТ. Спалните се комплетно одделени од дневниот простор. Бањата и тоалетот се опремени со италијански плочки и керамика, во бањата има џакузи када.
Греењето е на градско парно.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Global propertyВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava Renoviran stan 76m2Taftalidze so podrum
€ 88000

Se prodava Renoviran stan 76m2,Taftalidze so podrum

Соби 3 Квадратура 76 m2
Se izdava nov prazen stan vo Centar76m2
€ 250

Se izdava nov prazen stan vo Centar,76m2

Соби 3 Квадратура 76 m2
Se izdava 4-sob stan so dvor-Karpos 2
€ 700

Se izdava 4-sob stan so dvor-Karpos 2

Соби 4 Квадратура 104 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје