za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Kuka vo Pripor
  • Kuka vo Pripor

Kuka vo Pripor Скопје / К.Вода EUR 210000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 200 m2 Соби 6 Евид. број Телефон

Se prodava kuka vo naselba Pripor.Kukata ima termofasada opremena so dekoriran dvor i ograda od kovano zelezo


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

MajaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava kat od kuka 110m2 Crnice
MKD 450

Se izdava kat od kuka 110m2 Crnice

Соби 4 Квадратура 110 m2
SE IZDAVA KUKA VO NASELBA VODNO
EUR 400

SE IZDAVA KUKA VO NASELBA VODNO

Соби 4 Квадратура 100 m2
Se izdava kuka 300m2-Taftalidze 1
EUR 1700

Se izdava kuka, 300m2-Taftalidze 1

Соби 9 Квадратура 300 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, продазба станови во Oхрид