za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Iznajmuvam stan
  • Iznajmuvam stan
  • Iznajmuvam stan
  • Iznajmuvam stan
  • Iznajmuvam stan
  • Iznajmuvam stan
Iznajmuvam stan Скопје / Капиштец € 1 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат 3 кат Состојба Стар Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Izdavam opremen stan 40 m2 vo Kapistec kaj Cveten pazar.Ima lift,parno i 1 terasa.
CaciВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Dvosoben stan vo Karpos
€ 250

Dvosoben stan vo Karpos

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 400

Se izdava stan vo Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje