• Izdavanje stan
  • Izdavanje stan
  • Izdavanje stan
  • Izdavanje stan
Izdavanje stan Скопје / К.Вода MKD 12000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 65 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Se izdava stan vo Kisela Voda sproti opstinata 65 m2 na 3/7 so lift,podrum,parking na podolg period
ZoricaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Бањи Квадратура 125 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 400

Se izdava stan vo Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје